Říjen 2017
Po Út St Čt So Ne
« Zář    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Náhodné foto GALERIE

img_0751

Pořady odvysílané na České televizi

POŘAD GEJZÍR ČT1

Absint

Vikingové

Bazální stimulace

Trénování paměti

Bez nohou

Hodinový manžel

Horská služba

Lukostřelkyně Lenka Kuncová

Detektoráři

Síťovka

Motorkářka Lenka

Cukrářky

Stenografie

Zákeřné chorobě navzdory

Lyžování na jasankách

Léčení pijavicemi

Gramofony

Konopí na výsluní

POŘAD TOULAVÁ KAMERA ČT 1

Smírčí kříže

Ateliér Kafka, Červený Kostelec

Kaktusy, Jasenná

Muzeum, Nové Město nad Metují

Výroba historických lékárenských dóz

Keltská keramika, Kohoutov

Farmaceutické muzeum, Kuks

Křížová cesta, Stárkov

Klášterní komplex a lékárna, Nové Město nad Metují

Dřevěnka, Úpice

Betlémy, Nové Město n. Metují

Jan Vokoun,  řezbář

Historie cukráren a cukrářství,  výstava Náchod

Kroje, Eva Tatoušková

Ranch,  Vápenka

Exotárium, Náchod

Broumovský klášter

Jiráskův domek, Hronov

Jezdecká sedla, Jiří Votava

Kraslice, Anna Rusová

Hodinky Prim, výstava Nové Město nad Metují

Síň Jarmily Haldové, Sedloňov

Alchymistická lab.  dr. Bonacina, Moravská Třebová

Kamenicko-sochařská škola, Hořice

Naučná stezka 1866, Vysokov

Bonsai, Libčany

Náchodský zámek

Gobelíny, Jaroslav Jošt

Mandl, Ratibořice

Obří důl, Krkonoše

Hornická stezka Berghaus, Krkonoše

Křížový vrch, Adršpach

Výstava zimního sportu, Úpice

Stezka Bělá, Solnice

Výstava historických motocyklů, Jaroměř

Výroba dýmek, Pavel Háp, Proseč

Zimní Adršpach

Skleněné figurky, Železný Brod

Poutní místo, Malé Svatoňovice

Erxlébenova lékárna, muzeum Žamberk

Muzeum magie, Jaroměř

Výstava světla, Dvůr Králové n. Labem

Šustí, Alena Tschöpová, Letohrad

Barokní kaple Zjevení Páně, Smiřice

Ostrostřelecké terče, muzeum Chlumec nad Cidlinou, Police nad Metují

Dřevěný kostel, Broumov

Fríské koně, Šonov u Nového města nad Metují

Miletín

Výstava Obnovitelných zdrojů, Hradec králové

Zpracování ovčí vlny, Ines Šťovíčková

Advent v Ratibořicích

Slavenské hřiby

Modely autíček, Jaroměř

Špindlerův Mlýn

Deštné v Orlických horách

Pec pod Sněžkou

Výstava saní, Vrchlabí

Rtyně v Podkrkonoší – Malé Svatoňovice na běžkách

Malá Úpa

Motogalerie v koutě, Šestajovice u Jaroměře

Poutní místo, Rokole

Skleněná velikonoční vejce, Dvůr Králové n. Labem

Skalní město, Ostaš

Hradec Králové

Suchý Důl

Kočičí skály, Ostaš

Vojenský srub Voda, Náchod

Porčův mlýn, Býkovice

Horní Albeřice

Kolář,  Vladimír Kalousek

Měděné nádobí , muzeum Jilemnice

Skanzen Krňovice

Hvězda – Hejšovina, nejstarší turistické značení

Od boudy k boudě – Krkonoše

Výstava kočárků manželů Hendlových

Kamenec, Orlické hory

Bílé Labe

Rýchory

Hřebečské důlní stezky, Moravská Třebová

Zlatá cesta, Rýchory

Dušan Jurkovič a Náchodsko

Skleněné betlémy, Železný Brod

Výstava loutek Vojty Suchardy, Jilemnice

Výroba vlček, Roprachtice

Rokytnice v Orlických horách

Laviny, výstava Vrchlabí

Panenka Aleny Pleslové, Jaroměř

Rumcajsův svět v Jičíně

Rokytnice v Orlických horách

Muzeum zimních sportů, Jilemnice

Sběratel parních strojů Jan Tomek, Hradec Králové

Figurky ze šustí, výstava Jany Jarkovské

Martínkovice na Broumovsku

Vojenské muzeum, Jaroměř

Častalovice, minizoo

Hrádek u Nechanic

Potštejn

Miletín, naučná stezka K. J. Erbena

Město Železnice

Labský důl

Hornické muzeum, Rtyně v Podkr.

Metuje – Pekelským údolím

Kněžské ornáty, Broumov

Grónsko, výstava ve Vrchlabí

Úpa, Havlovice – Ratibořice

Výstava čokolády v Jilemnici

Mechanické hračky, výstava  N. M. nad Met.

Tichá Orlice

Žampach

Skláři  v Orl. Horách

Vambeřická cesta

Obří důl

Pohádková stezka v Malé Úpě

Mlýn Dřevíček

Roubenky v Horních Štěpanicích

Výrobce luků a šípů

Výroba sněžnic

Harrachov, historie sportu

Rychnovský vrch

Ozdoby ze šustí

Alpinistická trasa

Bartošovice v Orlických horách

Jeleni v Krkonoších

Staletí lyžařského sportu, Vrchlabí

Dolní Branná, běžkařské trasy

Výrobce lihýřových hodin

Ateliér Kuba, Kersko

Velikonoční výstava, Jilemnice

Křížová cesta ve Stromkovicích

Výroba proutěných košíků

Putování z Horních Míseček

Bolkov

Houslař Dalibor Bzirský

Cyklostezka Miletín

Cyklovýlet Kudowa zdrój

Z  Adršpachu do Polska

Kovář Jan Svoboda a Novica

Broumovský pivovar

Výstava o včelách

Papírové modely

Divoká Orlice

Grulichova skalka

Vodovodní údolí

Čepele z damascénské oceli

Cihelna v Šárovcově Lhotě

Výroba kuší

Platnéř Jiří Klepač

Perníkářské formy a perníky

Přehrada Rozkoš

Šperky Karolíny Kadečkové

Kralický Sněžník

Řezbář Petr Kysela

Tvrze na Úpě

Divadlo Drak Hradec Králové

Japonská keramika raku

Slezká stezka – Krkonoše

Výroba vitráží

Vikingské boty

Poustevna

Krkonošské vodopády

Muzeum koňských postrojů

Tatra Kopřivnice

Vánoční ozdoby

Židovský Jičín

Škvoreckého  Náchod

Hrad Kumburk

Intarzie Štěpán Gottwald

Klopotovské údolí

Benecko, Krkonoše

Měditepec

Hrad Břečtejn

Masopust ve Včelákově

Drátenice

Brandýs nad Orlicí

Machov, běžecké trasy

Brusič skla

Modrý důl

Brašnář Hemrlík

Hrad Bradlec

Vysoké Mýto

Ústí nad Orlicí, výstava o pravěku

Kovář Petr Hartman

Jiráskovy skály

Vrchlabí

Výrobce kytar

Boučkovo loutkové divadlo

Broumov

Rusínský kostelík

Riegrova stezka

Jablonné nad Orlicí

Řezbář motorovou pilou

Ze Svobody nad Úpou na Rýchory

Z Miletína do Chotěborek

Maršov – Petrovice – Bezděkov

Výrobce dřevěných hraček

Důl Kovárna – Krkonoše

Tvrz Orlice

Skanzen Villa Nova

Lomnice nad Popelkou

Automatofony – Liberec

Lví důl

Technické muzeum – Mladějov

Skleněné plastiky

Trutnov

Staré Hrady

Broumov – Olivětín

Historická elektrárna

Kralické figurky

Košíkářka

Historie vánočních ozdob

Zaniklé obce na Šumpersku

Nové Město nad Metují

Roubenky, Turnov

Paramenty, vyšívky

Výstava dřevěných hodin, Jilemnice

Dráteník

Nožíř

Vraclav

Luže

Podhůřím Orlických hor

Umělecký řezbář

Malování na sklo

Horní Maršov

Křížová cesta z Temného dolu na Starou horu

Jurkovičova křížová cesta na svatém Hostýnu

Drátenice, Martina Horáková

Hrnčířka Hlavinková

Hora Matky Boží

Pevnost Stachelberg

Broumovsko

Oucmanice

Výroba loutek

Adršpach

Slezský Semmering

Bílá Voda

Naučná stezka Johana Schrotha

Loučná nad Desnou

Branná

Hostinné v Podkrkonoší

Expozice sdělovací a zabezpečovací techniky

Velké Losiny

Javorník

Králický Sněžník

Ostružná

Kanál Halda

Hrad Lanšperk

Pivní stezka

Farma Wenet

Svícny

Vystřihovánky

Lanškroun

Chata Paprsek

Braunův betlém

Rampušákovým královstvím na běžkách

Loutková divadla

Hrací strojky

Slezská stezka

Karlov pod Pradědem

Po vrcholcích Krkonoš

Na běžkách po Jeseníkách

Vitráže Tiffany

Keramička Šedová

Poutní místo Maria Hilf

Lesní sklo

Nové Město nad Metují

Fujary

Hornický skanzen

Třebovské stěny

Šumperk

Na kole podél Tiché Orlice

Pevnost v Dobrošově

Semanín

Drátěné umění

Lázně Jeseník

Bílá věž

Kostel sv. Bartoloměje

Poštovní štola ve Zlatých Horách

Muzeum břidlice

Paseky nad Jizerou

Bětnické údolí

Krajina břidlice

Dolní Morava

Horní Albeřice -vápenka

Sedlář Jelínek

Raduň – vošárna

Dobrošov – opevnění

Temný důl

Zámek Raduň

Dráteník

Jeseník – Studniční vrch

Cesta horských nosičů

Keramička Toucová

Zvonař Šeda

Betlemář Andres

Voskovice

Šperkařka

Arnošt Vojtěch

Údolí Husí krk

Řezbář Zdeněk Farský

Stezka do oblak

Jakubův Nový Dvůr

Náchod

Žulová

Herlíkovice

Travná

Skleněné figurky

Zdobení vajíček

Hruboskalsko

Cínařka

Teplické skály

Česká Ves

František Kaván

Manětín

Martinice v Krkonoších

Hrad Krakovec

Opárenský mlýn

Bitva na Chlumu

Hrad Litice

Nebílovy

Důl Bohumír

Horšovský Týn

Kovomodelář

Klášter Kladruby

Žebrák – Točník

Klášter Kladruby

Drátenické řemeslo

Jablonné v Podještědí

Těsný důl

Betlémy z cínu

Broumovský klášter

Slaměné ozdoby

Lanškrounské rybníky

Vánoční zvyky a tradice

Orlické  Záhoří

Sedmihorky

Běžky Adršpach

Štíty

Masopustní masky

Bílou stopou z Police nad Metují

Ledopád v Labském dole

Černínský palác

Skuhrov nad Bělou

Poutní místo Dřízna

Antoniino údolí

Přerov nad Labem

Arcibiskupský palác

Vamberk

Korálky

Velké Losiny

Mladé Buky

Krnovská synagoga

Trať rodu Klainů

Šonov

Židovský Jičín

Řezbář Kříž

Zahrada Harta

Černínský palác

Arniková stezka

   POŘAD FOLKLORNÍ MAGAZÍN ČT 2

Advent v Ratibořicích

Ines Šťovíčková, přadlena

Folklorní soubor Barunka

Porčův mlýn

Výroba saní „ Vlčky“

Rybník Tuří, výlov

Folklorní soubor Červánek, Hradec Králové

Krasličářka Anna Rusová

Pálení čarodějnic

Šustí šustí

Výtvarnice Jarmila Haldová

Košíkářka

Folklorní soubor Hadářek

Houslař Dalibor Bzírský

Vystřihovánky Kornélie Němečkové

Masopust Včelákov

Folklorní soubor Špindleráček

POŘAD BABYLON ČT 2

Gernik

Za Čechy na Volyň

Boguslaw Partyka

Malíř a labutě –  Michail Ščigol

Keramická dílna Hirai

Kyle Bairnsfather – Absint

Natasja a Hillebrand Heerkensenovi